13 vjet Prodhues i rakordave profesionale

Furnizuesi i iVIGA Tap Factory

EDHE SERIES

EDHE SERIES

SERIES ZORA

SERIES ZORA

Seriale korale

Seriale korale

Produkte me rubinetat më të mira të kuzhinës + Më shumë

Produkte më të mira me rubinetën e banjës + Më shumë

Rakord termostatik i dushit + Më shumë

Produkte për kullimin e dyshemesë + Më shumë

Afishimi i ekspozitës + Më shumë

RRETH NESH + Më shumë

Kaiping Kopshti Qyteti Sanitar w Gardenre Co, Ltd (marka iViga) ndodhet në Shuikou Town, ku njihet si "Mbretëria e Hidraulikës dhe Sanitarisë" në Kinë. Keni një përvojë të pasur në fushën e zhvillimit, projektimit dhe prodhimit të rubinetave që është një prodhues profesional për të prodhuar rubineta dhe pajisje komerciale dhe civile.

Produktet arritën në më shumë se 60 seri, të cilat përfshijnë lloje të rubinetave, të tilla si Rubinetat e lavamanit të banjës, Rubinetat e kuzhinës, Rubinetat e dushit, Rubinetat e vaskave, Kolona e dushit, Aksesorët e banjës dhe Aksesorët e Dushit etj Produktet mbulojnë mikserin e nxehtë dhe të ftohtë, rubinetin e vetëm të ftohtë dhe rubinetat e serive termostatike. Për më tepër, kompania mund të trajtojë të gjitha bizneset që janë nën shembullin ose vizatimin e konsumatorëve (ODM) dhe shërbimin OEM. Kompania iVIGA Faucet eksportohet kryesisht në Evropë, Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Azinë Juglindore dhe Lindjen e Mesme.

Ekziston një ekip i shkëlqyer menaxhimi me vizionet ndërkombëtare të cilët janë diplomuar në kolegjin më të lartë në botë në iVIGA. Ndërkohë, korporata ndërton një sistem trajnimi dhe promovimi të zhvilluar mirë.

Integriteti, Pozitiviteti dhe Inovacioni janë koncepti kryesor që iVIGA ka qenë gjithmonë aderues deri tani që nga themelimi. Për të ofruar klientëve me shërbim të ngrohtë dhe të zhytur në mendime dhe produkte me cilësi të lartë është qëllimi i vazhdueshëm i iVIGA-s. Në të njëjtën kohë, kompania do të kapë pulsin e kohës dhe do të shkojë drejt skenës botërore nga imazhi i markës së pjekur të ndërmarrjes së qëndrueshme.

Të udhëhequr nga koncepti i "Integritetit, Pozitivitetit dhe Inovacionit", iVIGA ofron shërbimin entuziast dhe të zhytur në mendime dhe produkte me cilësi të lartë për konsumatorët është qëllimi që i ndjek iVIGA. Ndërkohë, kompania do të kapë pulsin e kohës dhe do të shkojë drejt skenës botërore nga imazhi i markës së pjekur të qëndrueshme të ndërmarrjes

Lajme + Më shumë

Njohuri me rakord + Më shumë

FAQS Aerator me rubinet

Si mund ta përcaktoj madhësinë e aeratorit? Me ndihmën e një nikeli dhe monedhës, ju lehtë mund të përcaktoni madhësinë e aeratorit tuaj. Së pari hiqni futësin dhe rondelen nga brendësia e ajrosësit. Vendosni një nikel në majë të ajrosësit, dhe nëse është pothuajse i njëjti perimetër, ajrosësi ka një madhësi të rregullt. Nëse nuk është ... + Lexo më shumë

Cila është rubineta e përhapur për shtëpinë

Sipas masës së vrimës së instalimit të rubinetit, një rubinet i pellgut ka 3 lloje - rubinet i pellgut me një vrimë të vetme, qendër me dy vrima, rubinet me pellg me 4 inç dhe tre vrimë me rubinet të pellgut të përhapur 8 inç. Rubineti i pellgut me një vrimë të vetme është i instaluar rubinetja me një vrimë të vetme. Diametri është zakonisht 35 mm. kjo bazat ... + Lexo më shumë

Rubineta e gjatë arrin rubinetin e kuzhinës me spërkatës 2 funksionesh

Rubineti i kuzhinës me spërkatës dy funksionesh ABS është mikser kuzhine me cilësi të lartë. kromi i përfunduar plotëson kërkesat e vendit për plating. Për më tepër, ai ka zorrën 1.5 metra tërheqëse, ju mund ta pastroni dhe ta merrni ujin me lehtësi. është gjithashtu mikser kuzhine që kursen ujë. përdorni aeratorin e huallit të mjaltit Neoperl。 & NBS ... + Lexo më shumë

Rrjedhja e papritur e ujit pas fikjes së dushit nuk është një problem i cilësisë.

Rrjedhja e papritur e ujit pasi të jetë fikur dushi, ky nuk është një problem cilësor Për të ndjekur komoditetin e larjes, spërkatjet aktuale të kokës së dushit janë mjaft të mëdha, dhe sa më e madhe të jetë koka e dushit do të thotë më shumë ujë pas fikjes së rubinet Uji në tubat e sipërm të llakut dhe dushit mund të rrjedhë jashtë ... + Lexo më shumë

Metoda e blerjes së pajisjeve të banjës Përputhja e rekomanduar e pajisjeve të banjës.

Dekorimi i banjës, aq i vogël sa disa pajisje, janë të gjitha materialet e nevojshme të ndërtimit për të krijuar një banjo të rehatshme. Njerëzit kanë tendencë të lënë pas dore blerjen e pajisjeve të banjës. Importantshtë e rëndësishme të dini se pa ndihmën e këtyre aksesorëve të vegjël të pajisjeve, është e pamundur të krijoni një banjo të rehatshme ... + Lexo më shumë

Një grup i plotë i aftësive blerëse për rubinetat e banjës, dushet dhe kulluesit e dyshemesë.

Grumbullimi i plotë i rubinetave të banjës, dusheve dhe kulluesve të dyshemesë Rubinetat e banjës, dushet dhe kulluesit e dyshemesë janë pajisje shumë të rëndësishme të pajisjeve. Le të hedhim një vështrim në tre opsionet për blerjen. 1. Bleni rubinetat e banjës Zgjidhni sipas përdorimit dhe situatës së instalimit: Nëse është një ujë i vetëm ... + Lexo më shumë

Si të ndaheni të thatë dhe të lagur për një banjo me apartamente të vogla prej 4 metrash katrorë?

Dizajni i zonës së ndarjes së thatë-lagësht në banjë është aktualisht një domosdoshmëri për shumë njerëz në hartimin e dekorimit, por për disa njësi, është e vështirë të dizajnosh banjën si një ndarje të thatë-lagësht. Mos u shqetësoni, megjithëse hapësira aktuale është e vogël, kjo nuk ju pengon të keni një shkop të rehatshëm dhe të thatë ... + Lexo më shumë

Çfarë duhet të bëj nëse spërkatësi ka një rrjedhje të vogël uji dhe rrjedhje?

Çfarë duhet të bëj nëse spërkatësi i dushit ka rrjedhje të vogël uji, rrjedhje ose bllokohet? Dushet përdoren zakonisht në shtëpi. Po sikur një ditë papritmas të zbulojë se rrjedha e ujit është shumë e vogël, dushi po rrjedh ose dushi është i bllokuar? A dini si ta rregulloni? A është shkaku? Le të hedhim një vështrim se si të veprojmë me wi ... + Lexo më shumë

Klientët tanë

fabrika e rubinetave të banjës
fabrika e rubinetave
fabrika e rubinetave të banjës
fabrika e rubinetave
fabrika e rubinetave kineze
fabrika e rubinetave kineze
Jetojnë chat X